• saçsız bir kızın güzel olma ihtimali

  1.
  Sakalsız erkek ve saçsız kız güzellik konusunda kapışırsa kazanan kim olur? Sarı ve lüle lüle saçları olan sevgilimi birgün tuttum saçlarını elimle bastırarak arkaya doğru dayadım ve asker traşı olmuş gibi hayal ettim. Bir baktım ki bizim mahalledeki ali kemal aynı. Bence asker traşı olsaydı herkes erkekler daha çekici görünürdü kızlardan
  1 -1 ... lenova
 • sözlük kızlarına bir şarkı armağan et

  185.
  Dalga geçmeyin onlar bunu hak ediyor
  https://m.youtube.com/watch?v=STdm4eaWjds+
  -1 ... lenova
 • kasiyer kızlar

  46.
  Asgari ücret hatrına 7/24 işyerinde hazır kıta gülümserler, kahır çekerler, bakımlı ve titiz davranır, alttan alırlar. Eve gidince ise evde terör estirir işin bütün stresini ailelerinden çıkartırlar. (bazıları)
  6 -2 ... lenova
 • bayılıyorum güzel kızlara

  1.
  bayılıyorum güzel kızlara
  Milli sanatçı Erol Aşkın Güneşinin hit şarkılarındandır
  (Dikkat bağımlılık yapabilir! )
  https://m.youtube.com/watch?v=STdm4eaWjds+
  Erol aşkın güneşi kurban olsun güzel kızlara
  Kızlar
  Kızlar
  Kızlar
  Yüreğim sızlar
  -1 ... lenova
 • askerliğin en güzel tarafı

  65.
  Lise mezunu ali haydarın, doktora mezunu alper beye gomutan olması
  1 ... lenova
 • kadıköy de cafede kadınların dövdüğü adam

  43.
  Bunlar okumuş cahiller. Diyor ki adalet biziz. O zaman sizden kalabalık bir grupta çıkar adalet benim der. Kadına şiddete karşı çıkarken erkeğe şiddet uygulamak nasıl bir çelişkidir. FemiNazi den bu yüzden nefret ediyorum. Hiç ama hiç samimi değiller fırsatını bulsalar bizi doğrarlar. Otobüste yer vermedin diye adamı otobüsten atarlar.
  kadıköy de cafede kadınların dövdüğü adam
  ... lenova
 • erkeği reddetme cümleleri

  8.
  Bizde 2 kilo altın adettendir.
  1 ... lenova
 • 1 milyon dolar verseler sevgilini döver misin

  454.
  Sana 1 milyon dolar vereceklerini bilseler kendini zorla dövdürür. Hemde gülerek. - Vur aşkım vur ohhh ellerin dert görmesin
  ... lenova
 • bir kızda mutlaka olması gereken özellik

  23.
  Maneviyat. Erkekte de olmalı tabi ki. Manevi değerlerin ve sıcaklığın olmadığı ilişkiler hep buz gibi ve birgün mutlaka kırılıyor. Maneviyat yalnızca dinsel kapsamda değil. Aklen ve ruhen karşıdaki insana kıymet verecek, hor görmeyecek, bencillik ve büyüklük taslamayacak, kanaat etmesini bilecek ve daha fazlasını istemeyecek olmak maneviyat.
  1 ... lenova
 • sen makyajsız halinle daha güzelsin diyen erkek

  10.
  Valla bende eski sevgilimi öyle görüyordum. Her hali hoşuma gittiği içindi ki kıza bunu söylüyordum. Ancak fark etmeden g..ünü kaldırıyormuşum meğer. Sonra bu lafları ben değil kendi hergün söylemeye başladı. Artık hergün ben şöyleyim ben böyleyim benim gibi güzeli bulunmaz demeye başladı. Bu sözleri kullanırken dikkat edelim arkadaşlar. Kaş yapayım derken göz çıkarıyoruz. egoist canavarlar yetiştiriyoruz. Ona mal gibi olduğunu söyleyin hissettirin..
  ... lenova
 • 7 eylül 2019 türkiye andorra maçı

  33.
  iddia da hiç türk takımları oynamam hiç pişman olmam. Maçlar iddianın tam tersi oluyor ne hikmetse? Acaba oyuncular maçtan önce bütün paralarını karşı takıma yatırıp mı sahaya çıkıyorlar anlamadım. Kendi oynadığı oyunla para kazanan tek sektördür futbol iddia sayesinde
  2 ... lenova
 • susamam şarkısının birden trende çıkması

  6.
  Bugün medya kuruluşlarını, sermaye gücüyle satın alan, yönlendiren emperyalizm feminaziyi açıktan destekliyor. Feminaziye katkı sunan içerikler hızla trend yapılıyor. Youtube de bir web sitesi. Kimin trend olacağı kimin kaç görüntüleme ve beğeni alacağına müdahale edilebilir. Şarkı feminaziye karşı yapılan bir şarkı olsaydı asla gündeme getirilmezdi. Bu ilerleyen günlerde televizyon ekranlarında aynı zihniyetin kuklalarının, kalemşörlerinin daha çok reklam yaparak gündeme getireceğini gösteriyor. Keşke dün 25 yaşındaki annesi ve sevgilisi tarafından öldürülen 5 yaşındaki erkek çocuğun ismini zikretselerdi. Yapmazlar çünkü feminaziye ucu dokunur ve bu zihniyete göre kadın erkekten ayrı üstün kutsal ve hata yapmaz bir canlıdır.
  2 -2 ... lenova
 • sözlük erkeklerinin canı cehenneme

  7.
  Geldiler yine
  https://m.youtube.com/watch?v=XARMbTEGVDk+
  ... lenova
 • erkeksi kızların çok çekici olması

  8.
  Evet doğrudur erkeksi kadınlar, kadınsı erkekler için çekici gelir bilimsel olarak.
  3 -1 ... lenova
 • feminazi

  36.
  Ülkede ve dünyada küresel organizasyonların desteği ile yükselişe geçen ve toplumsal cinsiyet eşitliği, cinsiyetler arası eşitlik kavramlarına kamufle olarak yaptıkları çalışmalarla erkekler aleyhinde propaganda yapan, erkek sorunlarını görmezden gelen ve mağdur oldukları iddiasıyla daha fazla yasal hak almaya çalışan düşünce akımıdır. işyerlerinde üniversitelerde birlik olup erkeklere baskı ve ayrımcılık uygularlar. Kadınlara zorunlu askerlikten muafiyet, nafaka hakları, ölen babasının annesinin emekli maaşından faydalanma, işyerlerinde verilen fazladan izinler, erken emeklilik hakkı, daha geniş burs ve yurt imkanları, yasal ayrıcalıklar gibi ayrımcılıklar konu olduğunda bunlara itiraz etmeyen ve kadınların erkeklerden daha çok hak almaya layık olduğuna inanan yapıdadırlar. Kürsel organizasyonlar tarafından desteklendikleri için büyük firmalar sosyal sorumluluk adı altında reklam ve propagandalarını yaparlar. Yeni dünya düzeninin meşruiyet kazanan en büyük ayrımcı zorba hareketidir. Feminazinin yalnızca ayrımcı kadınlardan oluşması beklense de erkek feminazi savunucuları da vardır. Feminen hareketlere katılan erkek modeli incelendiğinde kadın gruplarına dahil olup sosyal menfaat ve popülerlik elde etmek isteyen erkek tiplemelerinden oluştuğu görülür. Feminazi savunucularının bir kısmının yapılan iyimser reklamların ve propagandanın etkisine kapılarak bu akıma özendiği görülür. Bunun altında yatan neden feminen akımlarla hümanizmin karıştırılmasıdır. Zamanla feminen grupların içerisinde erkeklerin çok aşağılandığını ve haksızlığa uğradığını görünce uzaklaşan bir çok savunucu bulunmaktadır.
  4 -1 ... lenova
 • susamam

  65.
  FemiNazi yalakalığı yapan ve bununla kendini küresel bazı örgütlere ispatlamaya çalışan kişilere sanatçı demem ben dayatçı derim. Şarkı sözleri yazılırken bile localardan onay ve destek alınan eserler bana her zaman itici ve tiksinç gelmiştir. Ülkede erkeğin hep en üstte olduğunu iddia eden kişiler erkeklerin yaşadığı sorunlara nasıl gözünü kör etmiştir? Vicdanını hangi kuruluşa satmıştır? Bir cinsiyete duyar kasmaya çalışırken başka bir cinsiyeti hor görmek hangi vicdanı aklı çürümüşün işidir? Hiç samimi değil. Toplumun kalabalıkları reklamla etkilenecek olsa da benden kocaman bir dislike. Daha dün 5 yaşındaki erkek bebeğimiz 25 yaşındaki annesi tarafından katledildi ve sevgilisine cesedi yok ettirildi. Bu bir insanlık suçudur. Suçun şiddetin terörün gaspın mağduriyetin cinsiyeti olmaz. Cinsiyet eşitliği adı altında yeni bir ayrım başlatıyorsunuz. Ben de femiNaziye karşı susamam
  8 -3 ... lenova
 • laykçılar

  1.
  Sosyal medyada popüler olan paylaşımları, söylemleri gördüğünde hemen layklayan ve beğeni yığılması yaratan otonom grup. içeriğini pek detaylı düşünmezler. Esas aldıkları söylemin ve paylaşımın toplumda veya grupta genel kabul ve ilgi görüyor olmasıdır. Örneğin popüler bir sanatçının paylaştığı en iğrenç fotoğraflara en dayanıksız sözlere beğeni yığılması yapan ve destekleyen kişilerden oluşur. Laykçıların kendilerine has fikirleri yoktur ortak fikirlere tutunurlar. Bir paylaşım bir söz ünlü birisi veya popüler bir sayfa tarafından paylaşıldığında bu kişiler tarafından kıymet görür. Popüler olmayana ciddiyet göstermezler. Toplumda yaygın olan söylemleri taklit eder ve desteklerler. Farklı olana tahammülleri, anlayışları ve genellikle saygıları yoktur.
  ... lenova
 • hadise nin tatil pozu

  9.
  Adın ünlü olunca memen yünlü olsa yine layklarlar' demiş düşünür. Bazı sanatçılar her fırsatta farklı şeyler yapmaya çabalayarak gündem olmaya çalışıyorlar. Hiç haz etmem. Yüreğim hoplamadı. Göğüs görünce hoplayan yürek zıp zıp oyuncağı gibidir.
  2 ... lenova
 • yavru köpekle köfte ekmeği paylaşmak

  7.
  Türkiyenin hayvanseverlik anlayışı işte. Herşeyimiz batıdan kopyala yapıştır geldiği için ülkeye hayvanseverliğin felsefesini anlayamadık. Evladım madem hayvanseversin yediğin köfte ekmekte kaç koyunun kuzunun buzağının hayalleri yatıyor bilmez misin? Hayvanseverim diye hayvana kendi sofrasındaki başka hayvanın etini yediriyor. Avmde hamburger yiyip hayvanlar ölmesin tweeti atan sosyetik kıza döndün.
  -2 ... lenova
 • çok yakışıklı çok zeki çok zengin çok yalnız erkek

  9.
  Yalnız derken başına birini bela etmeyen hergün farklı kişilerle takılan tiptir. Bunu yalnızlık sanmayın kızlar. Adam o kadar çok tercih edilesi ki artık birine bağlı kalmak istemiyordur.
  ... lenova
 • yeni şeyler getiriyorum