• düğün yapmamak boşanma sebebi

  9.
  Masraf erkeğe giriyor ya.. Ancak arkadaş ne güzel söylemiş. Karıya nafaka bağlamak için yasal mazeret.
  ... lenova
 • lisede aşık olunan ilk kişi

  47.
  lisede aşık olunan ilk kişi
  Erol aşkın güneşidir
  ... lenova
 • en çok karı kız götüren meslekler

  104.
  Hayırdır meslek değiştirmeye mi karar verdin?
  1 -1 ... lenova
 • öğretmenlerin hiçbir iş yapmadığı gerçeği

  145.
  Kuzenimden gördüm öğretmen olmadım diye dizlerimi dövdüm.
  Sabahçısın öğlen 12 de okulun bitiyor ertesi gün sabaha kadar serbestsin. Cuma günü öğleden pazartesi sabaha kadar izinlisin. Haftanın 4te 3ü izinle geçti. Sonra 15 tatilde izinlisin, bayramlarda izinlisin, kar yağar yağmur yağar izinlisin. Veee yaz mevsiminde koskoca bir mevsimde izinlisin. Üstelik maaşın yatmaya devam ediyor. Valla kebap.
  2 -2 ... lenova
 • işsizlik yok iş beğenmeyen tipler var

  15.
  G.tveren olmakta bir iş neden kimse beğenmiyor? Hayatı yalnızca maddiyat, hayatın tek amacını para gören bir yaklaşım. Gençler en iyisini yapıyor. Kendinizi ucuza satmayın ki işçilerin kıymeti olsun. Yoksa bu işverenler on kat ucuz çalıştırmak isterler. iş beğenmiyormuş. Arkadaşıma işyeri demiş ki aylık 1000 lira. Bende dedim söyle ona ben kendine aylık 1500 verecem gelsin yanımda çalışsın eğer kabul etmezse taa a... Dedim. Neden sen bu fiyata razı olmuyorsun? Çünkü seni köle olarak görüyor kendini efendi.
  3 ... lenova
 • türkiye neden gelişmiyor

  72.
  Sokağa çıkın sağınıza solunuza bakın hiç bu soruyu sormaz hemen eve kaçarsınız. Durakta duran gençleri bıçaklıyor öldürüyorlar para vermedi diye durduk yere. Sokakta yürürken belanın nerden geleceği belli olmuyor şans topu gibi
  ... lenova
 • liseye yeni başlayanlara simit atan tipler

  12.
  Mezun olup kadrolara yerleşince Ülkeyi daha da felakete sürükleyecek özenle yozlaştırılmış yeni nesil.
  4 -1 ... lenova
 • eski sevgiliye ait detaylar

  259.
  Güzeldi süslü eşek gibiydi. Başka bir niteliği yoktu. Sadece tipi bedeni güzeldi. Mantıklı şeyler konuşmayı sevmezdi ve bunu ifade ederdi. Paraya düşkündü. Basit düşünür yüzeysel yaşardı. Onun için sevgili bir araçtı amaç olamazdı.. Olmadı da zaten. Ansızın geldi ansızın gitti..
  1 ... lenova
 • birisiyle seks yapmanın günah olması saçmalığı

  5.
  inanır veya inanmazsın o ayrı mesele. Ancak Günah değil belirli sınırlar çerçeve edilmiş. Şimdi gerçek sevgi diye bir kavram kalmamış önüne gelen önüne gelene veriyor. insanlar doyumsuz kahır çekmiyorlar. Birisiyle uzun süre olmuyorlar. Evlilik yürümüyor çocuklar ortada kalıyor. Her zaman bir taraf eziliyor. Manevi bir sevgi yok. Herkes iyi günde seninle. En ufak mağduriyette etrafından kaçıyorlar. Neden? içinizdeki azgın doyumsuzluk yüzünden. Kimse sevme iyi günde kötü günde yanında olma derdinde değil. Herkes maddi manevi veya cinsel olarak kullanma derdinde. Bence herşeyin kurallı ölçülü olanı güzel. Bu şekilde ucuz ve iki günlük olanı değil. Yine de herkes istediği gibi yaşıyor zaten. Bana kalırsa tek olsun benim olsun farklı olsun sonsuz olsun. Beni harkesten farklı görsün özel hissetsin ve benim eşim olsun aynı evde yaşadığım herhangi bir oynaşım değil. Ne yerim dolsun ne yeri dolsun. Dinin dayattığı da bu değil mi?
  7 -1 ... lenova
 • sana aşık oldum diye mesaj atan sözlük kızı

  9.
  Bu mesajı diyelim ki attı sende buna inanırsan sözlük üyeliğini sil bir daha karşımıza çıkma. Yanlış amaçla kullanıyorsun. Farklı sosyal platformlarda hasbelkader olabilir diyelim ancak burdan ümidi kes. Zengin olduğunu bir şekilde ispatlayanları tenzih ederim. Onları görmeden de severler
  ... lenova
 • horozların tecavüz edip öldürdüğü tavuk

  22.
  Onlar Tecavüz ediyor siz yiyorsunuz cesedini daha kötü.
  1 ... lenova
 • vigfreya

  3.
  bigfreya oldu artık başlık açılımış hakkında.
  -1 ... lenova
 • özel üniv de okumanın tamamen dezavantaj olması

  7.
  Evet devlet üniversitesinde kız düşürdüğün bmw ni alır özel üniversitedeki fabrikatörler gö..züne sokarlar. Kimse cebindeki parlıament ine ayfonuna düşmez. Dürümcüye götürüp hiçbir kızı ucuz yoldan eve atamazsın ortada sap gibi kalırsın. En iyisi senin için devlet üniversitesi. Ohhaaaa çocuğun bmwsi var derler kurban olurlar sana.
  ... lenova
 • kemal sunal ın fazla abartılması

  26.
  Kemal sunal ropörtajında diyor ki ben şişme bir balon değilim. Ben halkın sorunları arasından çıktım bugüne geldim. 'evet gerçekten öyle her dizisinde ayrı bir gerçeklik ele alınıyor komedi adı altında. Toplumun halkın sorunlarına değiniyor. Ve ölümünden yüzlerce yıl geçse dünya değişse de yine izlenmeye devam edecek...! Sizin öyle pompacı behlülünüz bihteriniz gibi iki koca popodan ibaret değil kemal sunal. Bu yüzden sizin yeriniz doluyor bir başkasıyla ancak böyle sanatçıların kimse yerini dolduramaz. Sizin bugün sanatçı dedikleriniz reklamla medyayla youtube ile şişirilmese kimse dönüp bakmaz bile çünkü kendilerine has şeyleri yok. Hep taklitiçi zihniyet popülist yaklaşım
  1 ... lenova
 • kız meslek lisesinden feminazi çıkmaması

  1.
  Kız meslek lisesi erkeklerin olmadığı bir dünya. Birçok tanıdığım kız hergün dert yakınır, her sene boş kontenjan sorardı diğer karışık liselere. Okulun en popüleri, okul çıkışı erkek arkadaşı kendisini arabayla alan kızmış. Kız meslekten mezun olanlar tahtalara duvarlara kalp çizip isim yazan, erkeksizliğin kıymetini anlayan bir öğrencilik hayatı geçiriyorlar. Sanırım bu yüzdendir ki mezun olur olmaz birine kapak atıyorlar. Feminazi nin adını bile anmıyorlar. Çünkü erkeksiz bir eğitimde bunalım yaşadılar. Erkekler olmayan bir ortam cazip gelmiyor kendilerine. Düşünüyorlardı son sınıfın çirkef şımarık kızı olan hatce için. Erkekler olmasa bu yangın hatceyi kim söndürecek kim kahrını çekecek ti. Erkekler iyi ki varlar
  1 ... lenova
 • aşure yiyenlerin köylü olduğu gerçeği

  24.
  Aşurenin adı la aşure olsaydı italyan tatlısı olsaydı ilk yorumu atan lady aşureseverlik taslardı. Aşure gibi zengin besin kaynağı olan sağlıklı bir tatlıyı aşağılamak akıl işi değil.
  1 -1 ... lenova
 • hdp ye 92 milyon tl hazine yardımı yapılması

  8.
  Zoruma gidiyor abi ben ne zor şartlarda kredi alarak okudum. Her zaman vatansever bir insan oldum. Doğudan gelen arkadaşlarımın çoğu burs aldılar bana kredi çıktı. 92 milyon lira devletin 1 yılda hdpye ödediğini görünce haberlerde çıldırdım. Bari benim kredi borcunu da silin birkaç bincik.
  ... lenova
 • hdp ye 92 milyon tl hazine yardımı yapılması

  6.
  92 milyon lira Hdp ye seçim yardımı veriyor 1 yılda devlet. Milletvekili maaşı veriyor koruma polis veriyor. Tbmm de oda veriyor. Ama iftira atarak Hdpye oy veren ve hatta Chpye oy verenlerde kimileri tarafından teröristlikle suçlanıyor. Akıl alır gibi değil. Başka ülkede eşi benzeri olmayan durum. Bir perdenin arkası var birde önü. Perdenin önünden bakanlar fazla k.çını yırtmasın
  4 -2 ... lenova
 • kılıçdaroğlu na yumurta atılması

  15.
  Bu kafayla bu akılla neden işsiz kaldığı ortadadır. Allah kimseyi işsiz kaldığı için muhalefet partilerine yumurta atacak kadar kör yapmasın. Devleti kimin yönettiğini ve muhalefetin ne demek olduğunu öğretsin biri şuna.
  2 -2 ... lenova
 • eteğini belden kıvırıp kısaltan liseli kızın amacı

  49.
  Evden çıkarken anne babanın gözünü boyayıp, okula gidince ahmetin berkin gönlünü boyamak amaçlı.
  2 ... lenova
 • yeni şeyler getiriyorum