• salonda uyuyan sevgiliyi yatağa taşırken düşürmek

  11.
  Çakayım derken yere çakmışsın.
  2 ... lenova
 • cipralex

  290.
  Ayık kafayla toplumda kimse yaşayamaz hale geldi. Kimi esrar içiyor kimi daha meşru yollardan beynini uyuşturmak için antidepresan kullanıyor. Karılar da şarap ve sekse vermişler kendileri
  2 -2 ... lenova
 • 23 yaşında kız 30 yaşında erkek ilişkisi

  5.
  Kızın güzelliği erkeğin parası. 20 yaşlarında bir erkek zengin evladı değilse eğitim hayatındadır ve evi arabayı alacak parayı biriktirememiştir. 30 yaşındaki erkek ise meslek sahibidir ve parası evi arabası vardır bu yüzden 20 li yaşlardaki kız poposu daha rahat etsin ve daha iyi sömürebilsin diye para kaynağı olarak gördüğü 30 luk adama yapışabilir gayet olağandır.
  2 -1 ... lenova
 • show tvden şehide saygısızlık

  1.
  Skandal. Show tv, Kadına şiddet haberi yapacam derken karısını döven işadamının fotoğrafı yerine şehit komiserin fotoğrafını haberlerde yayınladı!
  Olay yandaş medyada ve haber sitelerinde gündeme getirilmemesine rağmen halk tarafından büyük tepkiyle karşılandı. Twitter üzerinden kullanıcılar #showtvkapatılsın hastagi ile kampanya başlattılar

  https://m.sanliurfaolay.c...adibine-saygisizlik/36334
  1 -2 ... lenova
 • ibb nin lgbt temalı yeni logosu

  13.
  Yeni yönetimin lgbt yi açıktan desteklediğini biliyorum da bu logo onunla mı bağdaşır bilemiyorum. Belki de birkaç sene sonra revizyon yaparak böyle daha iyi oldu diyerek lgbt renklerine boyarlar.
  ... lenova
 • kız tavlama garantili duyar kasma konuları

  14.
  Bak söylediğimin aynısını söyle sana düşer hemen
  'Gadınlar birçok haksızlığa uğruyor erkekler tarafından erkek olmaktan utanıyorum. Senin gibi bir kadının yeri saraylardır. Başımın üstünde yerin var. Geçmişin hiç önemli dğeil bir kadın aşk yaşayamaz mı. Sen beni sevmesende severim. Sen beni aldatsan da aşk yaşıyor derim. Sen beni tekmelesende elhamdülillah çekerim. Sen bir meleksin ama kanatlarını pislik erkekler kırmışlar. Gel kuçu kuçu de gelirim hoşt de giderim Köpeğin olam hav hav havvvv.'
  4 ... lenova
 • naif kadın kalmaması

  10.
  Her kadın zarifmiş toplum baskısıymış ondan kalmamış hikaye bunlar. Hayır efendim tam aksine dünya özgürleştikçe toplum özgürleştikçe bunlar ortaya çıkıyor. Toplum baskısı gün geçtikçe artmıyor tam aksine azalıyor. Bunu toplum baskısının artmasına bağlamak kocaman bir feminazi safsatası. iyi kadınlar da var çirkef kadınlar da var iyi erkekler de var çirkef erkekler de var. Ama şu gerçeği inkar etmek aptallık olur toplumun büyük çoğunluğu yozlaşma içerisinde bu yüzden sokaklarda rahat yürüyemiyor insanlar. şiddet heryeri almış götürmüş bunda erkekler kadar kadınların payı da büyük. Büyük bir kargaşa var. Herkes uçkurunun derdinde. Kimse kimseye güvenemiyor maneviyat kalmamış. Herşey para ve cinsellik üzerine kurulu. Bu da insanları bir araç olarak görmeyi sağlıyor. Herkes birilerini kullanarak yaşıyor. Herkes sömürgeci anlayışa sahip olmuş
  2 -3 ... lenova
 • ayda 125 bin lira nafaka almak

  34.
  Ablamız 10 milyon lira da tazmimat almış.
  Bu dünyada neden karı olmadım diye dizlerimi dövüyorum.
  Oturduğun yerden mis kebap gez dünyayı başkasının sırtından. Evlenirken kendini erkeğe ağırdan sat bir köşeyi dön. Boşanırken de bir kez daha dön. Sevgili yap bir kez daha dön.

  https://www.cnnturk.com/m...ma-protokolu-ortaya-cikti
  ... lenova
 • markete sıçan kadın

  8.
  Aşırı zor durumda kalmış olabilir zaten göründüğü üzere ishal kimi marketlerde tuvalet olamadığı için acil durumda bu tür olumsuz vakalar yaşanabilir. Bazı insanların makat kasları gevşek olduğu için zaten bu durumda hiç tutamazlar. Böyle bir durumu kınamak istemiyorum bu videoyu market dünyaya yayınlamış birde o da ayrı bir yanlış. Yine bu kadının hakkını da bizim sanayici abimiz savunmuş bilet alıp ilgili markete gönderelim kendisini.
  https://m.youtube.com/watch?v=bdUw6XvgMdA+
  1 ... lenova
 • kadınları itici yapan detaylar

  4097.
  (bkz: feminazi) + Haklı çıkmaya, kendilerini ispatlamaya, gündeme gelmeye çalışmaları. Birde bazılarının dünyayı ve insanlığı koca bir popodan ibaret ele almaları. Kıçıyla prim yapmaya çalışmaları.
  2 -1 ... lenova
 • size açılan bir kızı reddetmek

  13.
  En kral hareket. Bunu pek az yiğit yapar. Diğer erkekler ilk 12 kadrosu tamamsa yedeklerde oynatır kızı.
  ... lenova
 • geç cevap veren kıza atılacak mesaj

  9.
  G.tün mü kalktı canım bi s.git.
  ... lenova
 • kapandıktan sonra açılan kız

  125.
  Kendi tercihidir tabi kimse müdahale edemez ancak şunu bilin ki samimi değilsiniz. Ne kapanmanız samimi ne açılmanız ne sevginiz ne nefretiniz ne de savunduğunuz şeyler hepsi belirsiz değişken. Habire kapan açıl kapan açıl. Bakkal dükkan mı burası. Bir arkadaşım var kapanıyor bize dini öğütler veriyor açılıyor kendi öğütlerini inkar ediyor. Çok komiksiniz. Kendinizle çelişiyorsunuz bilin istedim. Yoksa tabi ki kimse karışamaz istersen çıplak gez bize ne. Ancak bir gün kapanıp bir gün açılırsan buna trafikte selektör çekmek deniyor diğer araçlara. Ben bir ateisti veya dindar bir Müslümanı samimi bulur saygı gösteririm. Kendi yaşam felsefesi, doğruları, çizgisi, prensipleri var. Ama bu selektör yapanlarda prensipler değişken doğrular yanlışlar değişken bu yüzden kesinlikle güvenmeyin kardeşlerim hüsrana uğrarsınız. Çıkarlarına göre tamamen...
  2 -2 ... lenova
 • kapandıktan sonra açılan kız

  119.
  Öyle deme şimdi moda. Dinci bir zengine aşık olduysan kapanırsın. Modern bie zengine aşık olduysan açılırsın. Saç benim g. t benim
  5 -1 ... lenova
 • azgın kız

  8.
  Allah uzak etsin düşman başına ne sevgili olur ne eş. Zira tüpçünün bakkalın sucunun kapıcının en sevdiği mahalle sakinidir kendileri.
  1 -4 ... lenova
 • kriz varsa avm ler neden dolu

  16.
  Ülkede kriz yok gerçekten. Ülkede fakirleşen işçi sınıfında kriz var. Ülkenin iktidar yandaşı ve diğer burjuvazi grupları refahlarını kat be kat arttırdılar. Bina yaparak kazandıkları paradan daha çok oturdukları yerden banka faizi ile kazanıyorlar şimdi. Bu yüzden yatırımları çektiler işsizlik arttı. Kriz ve ekonomik daralma işçi sınıfını vurdu. Piyasayı daha iyi anlamak için (bkz: haim nahum doktrini)
  -1 ... lenova
 • hiç kadın sapık olmaması

  8.
  Yakışıklı ünlülerin paylaşımlarına yapılan yorumları da mı görmedin? iyi bak yılışanların hepsi birer potansiyel. Erkeğin sapığı frenlenir korkar da. Karının sapığı tehlikelidir. Sana bir iftira çalar eminönü meydanında seni linç ederek öldürürler vallaha da desen, kırk yemin de içsen, gözü dönmüş ayılar dinlemez öldürürler seni. Karının sapığından uzak etsin.
  2 ... lenova
 • sözlük yazarlarının favori türküleri

  249.
  Dön geri ibrahim tatlıses
  https://m.youtube.com/watch?v=38dW6MK17pE+
  ... lenova
 • erol aşkın güneşi

  3.
  Bayılıyorum güzel kızlara ve izmirin güzel kızları şarkılarıyla gönüllerde taht kurmuş, son zamanların en gözde sanatçılarından birisidir. Sanatçı türk gençlerinin dile getirip tercüme edemedikleri hislerini müziğe dökmüştür.
  ... lenova
 • pozitif fotoğraflar

  274.
  pozitif fotoğraflar
  Mutlaka klibinin de izlenmesi gerekir
  https://m.youtube.com/watch?v=STdm4eaWjds+
  bayılıyorum güzel kızlara
  1 ... lenova
 • yeni şeyler getiriyorum