• türk halkının obezleşmesi ve kanserleşmesi

  1.
  Hergün yurtdışına ihraç ettiğimiz sebze ve meyveler gümrükten sağlığa zararlı madde içerdikleri için geri dönüyor. Haber kaynaklarına bakınız bir değil on değil yüzlerce kez. Bu bile gösteriyor ki yediklerimiz bizi öldürüyor. Acaba neyi planlıyorlar dünya nüfusunu azaltmayı mı düşünüyorlar?
  3 ... lenova
 • dünyanın en güzel kızının bir türk olması

  9.
  Ruslar varken yeryüzünde bu hayal mümkün değil. Kendilerini avutuyorlar. Aleyna tilki de reklamla yandaş medyanın desteğiyle ayakta duruyor yoksa rusların karşısında kendini bebeler bile geçer güzellikte
  -1 ... lenova
 • kadınların terk ediş sebepleri

  12.
  Erkek maddi krize girip, sömürülecek kaynakları tükenmiş olabilir. Karı daha iyi bir pompacı bulmuş olabilir. Erkek karı için zahmete girip hediye, sürpriz gibi çabalar yapmayı bırakmış olabilir.
  ... lenova
 • köpeğe taş atan yaşlı adam

  12.
  insan köpekten değersiz değildir. Öyle bir algı yarattı ki kah.. Medya. insana bir köpekten daha az değer veriliyor. Bu kış ülkemizde köpeklerin parçalayarak öldürdüğü çocuğu unutmayalım. Avmde hamburger yiyen, bayramda koyun boğazı kesen sonra köpeğe taş atana söven hayvan sevginizin ta..
  1 -1 ... lenova
 • oy verdiği davutoğlu na bok atmaya başlayan çomar

  21.
  Zamanında davutoğluna oy veren, profil resmi yapan, mitinglerine giden arkadaşım bugün fetöcü diyor adama o fetöcüyse sende alç.. ve şe... sin
  2 ... lenova
 • ahmet davutoğlu nun kuracağı iddia edilen parti

  15.
  Bir zamanlar davutoğluna oy veren resmini profil yapanlar şimdi aleyhinde atıp fetöcü diyorlar çok ikiyüzlüce. O gün mü yalandınız bugün mü yalansınız. Ama kesin birşey var yalansınız
  3 -1 ... lenova
 • feminaziye karşı halkın uyanışı

  1.
  Türk milleti, batı dünyasının yandaş medyayla topluma dayattığı feminaziye karşı uyanıyor. Tüm kadınlar yüceltilirken, tüm erkeklerin aşağılanmasına dur diyor. Sosyal medyada artık erkekleri aşağılayan paylaşımlara kadın olsun erkek olsun dur diyerek bu cinsiyetçi akıma karşı çıkıyor. Bakınız eklediğim görselde ss aldım instagramdan. Geçtiğimiz yıllarda feminaziye karşı tepki koyamıyordu insanlar. Gün geçtikçe mağdur sayısı arttıkça tepkiler yükseliyor.
  feminaziye karşı halkın uyanışı

  Ayrıca ülkemizde bu konuyla ilgili kitaplar yazılıyor (bkz: feminist dünyada erkek olmak)
  ... lenova
 • amerikan kültürü aşılayan türk dizileri

  1.
  On yıl önce Amerikada gördüğüm yaşam diziler sayesinde şu an Türkiyede yaşanıyor. Feminazi kadın modeli, çapkınlık ve kadın peşinde koşan zengin erkek modeli, ailesiz kültürsüz inançsız bir yaşam. Sınırsız özgürlük ve toplumsal normlara eleştiri.. Hepsi dizilerin bize sunduğu yaşam tarzı. Büyük oranda kendi yaşam görüşlerini bizim topluma empoze ettiler başarıyla.
  1 ... lenova
 • 20 ton şeftalinin türkiye ye geri gönderilmesi

  10.
  Sadece şeftali değil bütün ürünler öyle son zamanlarda özellikle türkiyeden giden meyve sebze iade ediliyor hepsinin gerekçesi de sağlığa zararlı madde. Bizi zehirliyor hastalandırıyorlar mı be yapıyorlar
  ... lenova
 • aldatan karıya nafaka ödemek zorunda kalan erkek

  8.
  Yıllarca çalışırsınız birikim yaparsınız siz 35 40 yaşlarına gelince, karınız mal varlığınızın evinizin arabanızın yarısını alıp sizden ayrılır ve üstüne nafaka da bağlanır ömür boyu. Kendini 25 yaşındaki sevgililerinin kollarına atar siz her ay çalışıp para gönderirsiniz yoksa sizi hapise atarlar. Hiçbir itiraz edemezsiniz. Sürünürsünüz herkes sizi haksız bulur. Kadın heyecan kalmadı der. Erkekliğinizi toplum sorgular. Aman ha sakın ha noterden sözleşmesiz evlenmeyin. Bugün aranızın iyi olmasına güvenmeyin. Erkeğe yönelik büyük bir sömürü var. Akıllı olun güçlü olun.
  1 ... lenova
 • aldatan karıya nafaka ödemek zorunda kalan erkek

  6.
  Sözleşmeli evlilik yapın gençler. Nafaka meselesini de özellikle açık ve net şekilde reddedin. Bunları yazılı sözleşmede belirtip noterden onaylatın. Herkesin mal varlığını kendi üstüne bırakın. Gaza gelip altın yatırımı yapmayın. Yargıtayın verdiği kararla artık boşanmalarda bütün altın kadına veriliyor kayıtsız şartsız. Bu yüzden sakın ha sakın aldanmayın. Yüz bin liralık altın aldırıp bir ay sonra boşanan kadınlar var hiçbir hak iddia edemezsiniz. Söyleyin düğünde yakınlarınız altın yerine size para versinler veya altını size teslim etsinler. Bu söylediklerimi yapmazsanız mağdur olduğunuzda yasalar kesinlikle kadını destekliyor hiçbir şekilde hakkınız savunulmaz mağdur olursunuz
  1 -1 ... lenova
 • bir oturuşta 25 tane ekler yemek

  11.
  Sevgilin yoktur mutluluğu kakaodan yemekten arıyorsundur. Sen ekler yerken millet etten yiyor.
  1 -1 ... lenova
 • sosyal medya şifrelerini vermeyen sevgili

  33.
  En doğrusunu yapıyor. Arkadaşına mesaj atıyorsun cevabı sevgilisi veriyor saçmalık.
  (bkz: instagramını sevgilisine kullandıran kız)
  ... lenova
 • bir kitaba 25 tl veren insan

  1696.
  Bir günde tükenen bir paket cigara parasına, bir ömürlük bilgi edinen insandır
  4 ... lenova
 • reynmen

  173.
  Haber kaynaklarına göre annesi cem yılmazın kuzenidir. Bana göre cem yılmaz yaşlanmanın ve piyasada gerilemenin etkisiyle kendi koltuğunu kendi kanından birilerine devretmek istiyordu. Kraliyet gibi gel taca otur demeyle olmuyor mutlaka yeni bir karakterin yaratılması gerekti. Sanat camiasındaki, medyadaki, sosyal medyadaki referansları aracılığı ile reynmen karakterini yarattılar. Buna neden ihtiyaç duydular diye sorarsanız milyonlarca liralık rantın döndüğü ve piyasada ünlü olunca yedi sülaleni doyuracak imkanlara ulaşabildiğin bir güç geçiyor eline. Youtube instagram gibi sitelere yüzbinlerce lira sponsorluk reklam ödemesi yaptılar. Zira bu sitelere her giren, hesap oluşturan kullanıcılara ilk başta reynmen profili önerilmektedir. instagramda mavi tik almak bile böyle zorken, böyle bir desteğin ve ayrıcalığın verildiği herhangi bir profilin milyonlarca takipçi artışı muhakkak olacaktır. Bugün bir ünlünün paylaştığı kitap bile yüzbinler satıyor milyonlar kazandırıyor. içerik üretmek için popülist bir anlayışla topluma özellikle sosyal medyayı aktif kullanan ergen kitleye yönelik içerikler hazırladılar. Bugün büyük bir başarıya imza attılar reklamla youtube instagram desteğiyle bir halk kahramanı? yarattılar. Çok büyük paralar kazanıyorlar şimdi. Bir zamanlar reklam veriyorlardı şimdi kendileri parayla reklam alıyolar. Şu an bir videodan 160 bin lira kazandığını ifade ediyor zaten kendileri. Bakalım ne kadar sürdürebilecekler bu organizasyonu popülariteyi.
  1 -2 ... lenova
 • eşcinsellere saygı duymalıyız saçmalığı

  16.
  Eşcinsele saygı duyarım ancak toplumun çocukların huzurunu ahlağını uluorta bozmaya yeltenmedikleri sürece fakat bir eşcinsel feminaziyse asla asla saygı duymam çünkü ele alır bir tek yanı kalmamıştır artık sürgün edin Hollandaya.
  2 ... lenova
 • düğün parasıyla dünya turuna çıkmak

  17.
  Arkadaşlar dalga geçiyor hafife alıyorlar ancak Tur şirketleri çok uygun fiyata turlar düzenliyorlar. Eğer kız altında istemiyorsa yalnzıca altın parasına bile birçok ülkeyi gezer tatil yaparsın. Bence gayet mantıklı. En azından ikili için güzel bir deneyim. Ahmetin büşranın halayda popo sallamasına vesile olmaktan daha yerinde bir karar.
  2 ... lenova
 • göbekli erkekle yatacak kadar midesiz olmak

  6.
  ilkel ve hayvansı bir yaklaşım. Sevdikten sonra göbeğin ne önemi var.
  2 ... lenova
 • evde bardak kırılması

  23.
  Oha yani bu da sözlüğe yazılır mı. En olağan şey. Keşke evde yemek yenilmesi yazsaydın.
  ... lenova
 • imamoğlu nun gizli bağış listesi

  4.
  Gönderme yapmış ama nokta atışı olmuş bu liste şaka yapayım derken gerçek çıkar benden söylemesi.
  1 ... lenova
 • yeni şeyler getiriyorum